Apteka

Logo apteka
Witamy.

Serdecznie zapraszamy do naszej apteki.Mamy nadzieję, że poprzez nową szatę graficzną, układ sklepu a przede wszystkim szerszą reklamę sklepu dotrzemy do osób poszukujących bezpiecznych leków ziołowych. Leki marki Labofarm znane są w aptekach i zielarniach USA, Kanady, Francji, Portugalii, Włoch, Litwy, Łotwy i Czech.

Leki Labofarmu wytwarzane są ze zmikronizowanych surowców roślinnych. W ten sposób wyróżniają się one wśród dostępnych na rynku preparatów ziołowych. Optymalny efekt terapeutyczny uzyskiwany jest poprzez tabletkowanie sproszkowanych surowców roślinnych. Pozwala to na zachowanie w surowcach wszystkich składników posiadających właściwości lecznicze, a zatem na wykorzystanie efektu synergii związków czynnych występujących w poszczególnych składnikach leków.

Leki Labofarmu mają szerokie właściwości terapeutyczne. Gama standaryzowanych leków roślinnych, systematycznie poszerzana w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie preparatami naturalnymi, stwarza pacjentom możliwość skutecznego zapobiegania i bezpiecznego leczenia wielu powszechnych schorzeń. Dzięki odpowiednio dobranej recepturze i dawkowaniu leki te mogą z powodzeniem stanowić domową apteczkę pomocną w przypadku licznych dolegliwości spotykających osoby dorosłe, w podeszłym wieku, młodzież i dzieci.

Serdecznie zapraszamy!